محل تبلیغات شما

سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا چه میباشد ؟

درین نوشته‌ی علمی مجموعه وب داران قصد دارد به باز نگری اینکه وب سایت ریسپانسیو چه می باشد و چه کارایی های داراست بپردازد.

درپی با ما همدم باشید.

ساخت وب سایت در مشهد

با اعتنا به افزایش روز افزون موبایل ها و تبلت ها ، دیگر استعمال از وسایلی مانند لپ تاپ و کامپیوتر های شخصی برای انجام کارهای معمولی نسبتاً به صفر رسیده است ، از این رو استفاده از موبایل ها و تبلت ها رو به ارتقاء می باشد.

مردم برای تحلیل کردن یک تارنما دیگر نیازی ندارند که مانند قدیم کامپیوتر شخصی خود را روشن کرده و وارد تارنما شوند و برای این فعالیت از گوشی و تبلت استفاده می کنند.

ساخت سایت ریسپانسیو (RWD) ، یا واکنشگرا یک پروسه ساخت سایت است که سبب می‌شود صفحات وب به خوبی بر روی اشکال دستگاه ها و صفحه های نمایش مشاهده شود.

محتوا ، طراحی و کارایی در تمام دستگاه ها مطابق با همان دستگاه میباشد.

این به‌این معنی می باشد که کاربر هم قادر است وب سایت را در مانیتور کامپیوتر شخصی ، هم در لپ تاپ با ابعاد بزرگتر و هم در موبایل و تبلت خود با هر سایز کاغذ نمایش مشاهده کند.

یکی فریم ورک های مهمی که در طراحی وب سایت رسپانسیو استفاده می‌گردد ، فریم ورک بوت استرپ است.

تعریف و تمجید کادر بوک به زبان ساده

یک فریم ورک تیم ای استاندارد از مفاهیم ، روش ها و معیارهای مربوط به برخورد با هر نوع مشکلی می باشد که در صورتیکه که حل نشود قادر است سبب ساز ایجاد مشکلات تازه شود.

در دنیای طراحی وب ، در حالتی‌که بخواهیم تعریف ساده تر از قاب ورک ها داشته باشیم می گوییم : یک فریم ورک به عنوان یک بسته از ساختار ، فایل ها و پوشه کد های استاندارد مانند css و html و js و … هست ، که می تواند برای حمایت از توسعه و گسترش وب سایت ها ، به عنوان پایه ای برای ابتدا ساختن یک وبسایت استعمال می شود.

در سال های اخیر با توجه به ارتقاء استفاده از دستگاه های هوشمند و تلفن های یاروهمدم ، طراحی وب سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا کرده است.

امروزه بیش از نیمی از ترافیک سایت ها از طریق تلفن های همراه می باشد.

همچنین گوگل از سال 2015 ، طراحی سایت ریسپانسیو (RWD) را یکی‌از دست اندرکاران سکو بندی ذکر کرد.

بیش تر بدانید : برنامه نویسی فرانت اند چه می باشد؟

قواعد طراحی وب سایت

لزوم داشتن سایت برای کسب و امور

سایت ,، ,ها ,وب ,های ,طراحی ,وب سایت ,سایت ریسپانسیو ,ها و ,می باشد ,فریم ورک

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شعر های من (قاسمعلی رحمانی) دلنوشته های من graneninaf لوله بازکنی و تخلیه چاه سرزمین اوتاکو ها . bernotiter یار بی همتا خودرو و مکانیزمهای آن مرکز پاورپوینت ایران | دانلود PowerPoint وبلاگ میهنی من